[Update] T-Mobile kan komst nieuwe topman niet bevestigen

News General Germany 8 DEC 2011
[Update] T-Mobile kan komst nieuwe topman niet bevestigen

T-Mobile Nederland wil tegenover Telecompaper niet bevestigen dat het op korte termijn een nieuwe algemeen directeur krijgt. Wel laat een woordvoerder weten dat T-Mobile vanmiddag met een mededeling komt. Volgens de zakenkrant Financial Times Deutschland wordt Thomas Berlemann per 2012 de nieuwe topman van T-Mobile Nederland. Berlemann is nu nog director of Sales & Service en hoofd Klantenservice bij Deutsche Telekom, moederbedrijf van T-Mobile Nederland.

Het is volgens Financial Times Deutschland nog niet duidelijk welke verantwoordelijkheden Berlemann gaat vervullen en wiens positie hij zou overnemen. Wel stelt de krant dat de Duitser wordt aangesteld om de omzetdaling van T-Mobile Nederland een halt toe te roepen. De Nederlandse dochter van Deutsche Telekom  zag de omzet het afgelopen kwartaal met vijf procent dalen tot 428 miljoen euro.

[Update] T-Mobile laat ook weten dat de CEO van T-Mobile NL, Bart Weijermars, per 31 december 2011 het bedrijf gaat verlaten. Hierover volgt later vandaag meer informatie. Een en ander staat geheel los van de gebeurtenissen eerder deze week, benadrukt T-Mobile. Daarmee refereert het aan de invallen van de NMA afgelopen dinsdag op de hoofdkantoren van KPN, T-Mobile en Vodafone in het kader van een onderzoek naar prijsafspraken inzake mobiele diensten.

Related Articles